• درباره نمونه
  • موسسین نمونه
  • مدیران اجرایی
  • نرم افزار حسابداری طلا و جواهر دایمند

درباره نمونه

وقتی در سال 1385 (2006 میلادی) محمد محمدی و پرویزی هردو دانشجوی مهندسی نرم افزار بودند، فقط به این مسئله فکر میکردند که چگونه میشود از صنعت نرم افزار به نفع همه مردم استفاده کرد تا در نهایت با ابزارهای نوینی که ما در اختیارشان قرار خواهیم داد زندگی راحت تری داشته باشند.

همچنین سوالی که همیشه ذهن آنها را درگیر خود میکرد، این بود که چگونه مردم ایران میتوانند از این ابزارهای با پتانسیل بالا استفاده نموده و در فضای بین الملل به کسب و کار بپردازند و عملا و به صورت واقعی وارد دهکده جهانی و حوزه های تجارت الکترونیک شوند.

آنها میدانستند که تجار ایرانی از نبوغ مالی خوبی بهره میگیرند و اگر شرایطی فراهم شود که پای این تجار به بازارهای جهانی باز شود، قطعا سهم قابل توجهی در اقتصاد جهانی خواهند داشت.

پس در این راستا، مجموعه نمونه از سال 1385 و با هدف "ارتقای سطح مادی و معنوی مردم از طریق نرم افزار" شکل گرفت.

در سال 1388 هدف شرکت به "ارتقای سطح مادی و معنوی مردم از طریق نرم افزار و ابزارهای زندگی" تغییر یافت.

موسسین نمونه

محمد محمدی محمد محمدی

مدیر عامل و موسس


به عنوان مدیر اجرایی نمونه، محمد مسئول عملیات های روز به روز نمونه، و همچنین به عنوان مدیر توسعه محصول و استراتژی های شرکت است. محمد در سال 1385 با پرویزی و هنگامی که دانشجوی مهندسی نرم افزار بودند، شرکت را تاسیس کرد. او همچنین فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار در سال 1388 است.


پرویزی

رئیس هیئت مدیره و موسس

ایده هایی که پرویزی در مورد کسب و کارهای اینترنتی در سر دارد، فوق العاده به شرکت و استراتژی های آن در رسیدن به هدف کمک کرده است. او همچنین فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار در سال 1389 است.
محمد محمدی
محمد محمدی

مدیر عامل و موسس


پرویزی

رئیس هیئت مدیره و موسس

محمد حسن حجت الهی
محمد حسن حجت الهی

برنامه نویس ارشد

میثم مختاری
میثم مختاری

مدیر برنامه نویسی گزارشات دایمند

میثم صبوری
میثم صبوری

برنامه نویس نرم افزار حسابداری

عباس باقری
عباس باقری

 

سید میثم موسوی
سید میثم موسوی

 

محمد اکرمی
محمد اکرمی

 

حمید اباذریان
حمید اباذریان

 

محسن زیوری
محسن زیوری

 

درید هاشمی
درید هاشمی

 

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر دایمند

در راستای پیشبرد اهداف واحدهای صنفی طلا و جواهر فروشان ، و مجهز کردن این مراکز به نرم افزار های تجاری سودمند و همچنین شکوفایی کسب و کار از این طریق ، مجموعه نمونه از سال 1387 اقدام به عرضه عمومی نرم افزار حسابداری تخصصی طلا و جواهر دایمند (Diamond) نمود.

نرم افزار حسابداری تخصصی طلا و جواهر دایمند، به عنوان تنها نرم افزار تائید شده توسط اتحادیه های طلا و جواهر بوده و همچنین در سال 1391 موفق به دریافت تائیدیه از شورای عالی انفورماتیک کشور شد.

اتخاذ روش های نوین در فروش و خدمات وگارانتی مناسب شرکت، باعث شد که از سال 1392 به بعد این نرم افزار به عنوان نرم افزار حسابداری تخصصی در زمینه طلا و جواهر شناخته شود.